OverSeer 3.0

Kilbikontroller

Kilbikontroller on projekteeritud ja valmistatud tänavavalgustusvõrkude haldajate, elektroonikainseneride ja programmeerijate tihedas koostöös. Seetõttu on ühisesse korpusesse koondatud kõik vajalik tänavavalgustuskilbi juhtimiseks nagu juhtimismoodul, sidemoodul koos andmeside puhverdamise võimalusega ja autonoomse toite tagav Li-Ion aku.

SmartNode 2.0

Valgustikontroller

Lambikontroller on projekteeritud ja valmistatud valgustitootjate, programmeerijate ja elektroonikainseneride parimas koostöös. Kontroller on mõeldud paigaldamiseks koostöös valgustitootjatega otse valgustikorpusesse või vajadusel eraldi ilmastikukindlas korpuses valgustipostile(mastile). Lambikontrolleril on lisarelee reklaamvalgustuse (nt jõuluvalgustus) juhtimiseks või vajadusel võib juhtida ka kahte samas valgustusmastis olevat valgustit.

SmartNode Z, SmartNode N

Zhaga ja NEMA pesaga valgustikontroller

Zhaga on tootjate ühendus, mis oma tegevuse eesmärgiks on võtnud leedvalkonna elementide standardiseerimise. Sama eesmärgi nimel töötab ka ühendus NEMA. Vastavalt Zhaga ja NEMA standardidele on osad valgusti tootjad välja tulnud kontrollerite jaoks eraldi kinnituspesaga valgusti korpusel, milleks Gridens on arendanud integreeritavad kontrollerid.